Özgüven Sahibi Erkeklerin Sırrı

                                    

 

Artık hiç kimse yalnız kalmayacak. Yalnızlığa çözüm bulundu! Herkesin bir arkadaşı olacak ve hiç kimse iç dünyasının karmaşasına kapılıp da kendisini ihmal etmeyecek. Depresyona girecek kadar yalnız kalmayacak! İnsanlar iç dünyalarında kendi ütopyalarında belli bir zaman sonra sağlıklı düşünememeye başlıyorlar. Nedeni ise konuşacak kimse olmadığından kendi kendine sürekli düşünüp durmak! Bir insan kendisini iç dünyasına kapatırsa dışarıya karşı hiçbir reaksiyon gösteremez ve bu durum gitgide can sıkıcı bir hal almaya başlar.

Bu yüzden kendine değer veren hiç kimse kendisini iç dünyasına kapatıp orada kilitli kalmamalıdır. Peki, çevrenizde konuşacak, biraz olsun sohbet edecek hiç kimse yok mu? O zaman ne yapacağınızı bilmiyor musunuz? Dert etmenize gerek yok. Size hediye edilecek olan bayan numaraları sayesinde artık istediğiniz arkadaşlarınız olacak her türlü konuda istediğiniz gibi sohbet edip istediğiniz türden şeyler paylaşıp dışarıya açılacaksınız. Yalnızlığa, yalnızlıktan bunalmaya son!

Çevrenizdeki herkesin bir arkadaşı, sevgilisi veya dostu var ama sizin yok mu? Artık de bu durumdan fena halde sıkıldınız ama kimseye derdinizi açamıyor musunuz? Artık sizin de bir arkadaşınız olsun, siz de herkes gibi istediğiniz türden esprileri muhabbetleri yapabilin istiyorsanız size hediye edilmiş olan numaralardaki telefonlarda sizlerin onlarla arkadaşlık kurmasını bekleyen onlarca kadın var!

Artık yalnızlıktan çok sıkıldınız değil mi? O halde bu numaralar tam size göre. Bu numaralar sayesinde bir sürü yeni bayan arkadaşınız olacak, istediğiniz konuda, istediğiniz kadar sohbet muhabbet edip gününüzü gün edip gönlünüzce eğlenebileceksiniz. Hayat artık size güzel! Artık yalnızlıktan, kimsesizlikten, herhangi bir derdiniz sıkıntınız olduğunda gidecek kimse bulamamaktan sıkıldınız mı? Siz de bir kadınınız olsun ve her şeyinizi onunla paylaşayım mı istiyorsunuz? O halde işte size fırsat!

Hemen Ara!

Bu numaralardaki telefon arkadaşları sizleri sohbet etmek için hazır bekliyorlar ve istediğiniz kadar, istediğiniz türden sohbeti yapıp dilediğinizce konuşup, eğlenip mutlu olabileceksiniz. Artık hayat sizin için çok daha katlanılabilir bir hal alacak. Çünkü sizi dinleyen, sizin fikirlerinize önem veren bir sohpet arkadaşınız var ve sizin onu aramanız için bekliyor. Bir insan kendi kendine her konuda yetemez. Örneğin herhangi bir konuda çevresindeki diğer insanların fikirlerini almak ister.

Çevresindeki görüşlerini benimsediği insanlar kişi için önemlidir. Ama ya çevremizde fikirlerine değer verdiğimiz insanlar yoksa? O zaman ne yapacağız? Kendimize bir tele hayat arkadaşı bulup hayatı daha çekilebilir bir hale getirmek zor olmasa gerek. Siz değerlisiniz! Kendiniz için kendiniz lazımsınız. Bu yüzden artık kendinize işkence çektirmeye bir son verin ve hemen bir tele arkadaş edinin. İstediğiniz her konuda onunla konuşun, muhabbet edin, şakalaşın. Artık sizin için hayat daha eğlenceli. Telefonda yapacağınız keyifli sohbetlerin hayali bile ne kadar güzelken o konuşma esnasında heyecandan titreyebilirsiniz. Çünkü sizi dinlemek isteyen, sizinle konuşmak için can atan, sesinizi duyduğunda çığlık atan bir kadın kim istemez ki? Tabii ki herkes ister. E o halde ne duruyorsunuz? Hemen kendinize bir sohbet arkadaşı edinin ve farklılığın zenginliğini yaşayın. Çünkü her konu için farklı fikirler insanlar için cazip gelebilir. Ve bununla beraber insanın ufku açılabilir. Hatta kültürü bile gelişebilir.

Hemen Ara!

 

Bir insanın içine kapatıp kendisini dış dünyadan soyutlaması ne kadar da moral bozucu ve can sıkıcıdır. Böyle insanlar gündelik hayatlarında ve işlerinde bile başarı yakalayamazlar. Bir kere kendilerine olan özgüvenleri yitirildiğinden hiçbir şeyi başaramayacaklarına inanırlar ve dolayısıyla iyi bir başarı elde edemezler. Siz bu insanlardan olmak mı istersiniz.

Yoksa kendine güveni tam olan, egosu tele muhabbet ettiği arkadaşları tarafından tatmin olan, başarılı, özgüven sahibi, kendine güvenen birisi mi? Hangisi insanlar tarafından daha çok dikkat çekici ve beğenilen bir tiptir? Tabii ki kendisine güveni tam olan ve özgüven sahibi insandır. Çünkü onun tele arkadaşları var ve onlar sayesinde kendi egosu tatmin oluyor. Gününün istediği saati mutlu geçiyor. İstediği zaman telefonla sohbet arkadaşlarını arayarak onlarla istediği türden muhabbet ediyor ve kendisini tatmin edip güne daha iyi devam etmesini sağlıyor. Tabii ki gerekli olan da budur. İnsanların, özellikle de erkeklerin belirli istek ve ihtiyaçları vardır. Her zaman bunları karşılayabileceği ortamlar ve durumlar karşısına çıkmayabilir.

Peki, o zamanlarda ne yapmak gereklidir? Tabii ki durumu kabul edip oturup kaderine razı olacak ezik bir duruş sergilememek gereklidir. Kendine güveninin tam olmasını sağlayacak ve ihtiyaçlarını giderecek bir tele sohbet arkadaşı bir erkek için her zaman en iyi tercih olacaktır. Çünkü tele sohbete başlayan bir erkeğin özgüveni yenilenecek, kendine olan saygısı ve sevgisi artacak ve kendisini daha iyi hissedecektir. E durum böyle olunca her erkeğin kendisine bir tele arkadaş bulması çok normal oluyor. Bayan numaralarının sizlerin de yardımınıza koşmasını sağlayın. Kendinizi sevin, kendinize önem verin. Yalnızlıktan kurtulun. Çünkü siz artık her şeyin en iyilerine layıksınız.

 

İçine kapanık, kendisini rahatça ifade edemeyen insanların böyle olmalarının nedenlerinin kendilerine olan güvenlerinin yani özgüvenlerinin tam olmadığı gözlemlenmiştir ve uzmanlar ısrarla kendinize güvenin ve inanın diyorlar. Peki, hiçbir konuda başarılı olamayan bir erkek çareyi nerede bulacaktır. Kendisine sığınacak bir liman ararken sığınacağı yegâne yer neresi olacaktır? Tabii ki sanal sohbet arkadaşının kollarına kendisini bırakacaktır ve mutluluğun doruklarına ulaşacaktır.

Hemen Ara!

Artık sizlerin de yüzü gülecek. Artık kendime güvenim yok diyen hiçbir erkek kalmayacak. Mutsuz erkeklerle dolu olmayacak artık çevre. Çünkü herkes kendisine bir tele sohbet arkadaşı edinmiş olacak ve günümüzde birçok erkek mutluluğunun kaynağını tele sohbet arkadaşlarından kaynaklandığından söz edecek. Çünkü zaman teknoloji devridir. Yaptığımız her şeyde attığımız her adımda bir teknoloji var ve durum böyle iken iletişimin içine de teknoloji giriyor. Kendinize bir sohbet arkadaşını bulmak da artık teknoloji sayesinde telefondan gerçekleşiyor. Ve artık sizlerin de yüzü gülüyor. Artık yalnızlık, mutsuzluk, kendine güvenden yoksul bir hayat tarih oluyor.

Sizlerin hayatına girdiği ilk günden beri sizleri her daim mutlu etmiş olan teknoloji şimdi de size bir tele sohbet arkadaşı veriyor. İşte şimdi teknolojiye teşekkür etme zamanı. Çünkü hayatınızın en büyük mutluluk nedenini size sunmuş bulunuyor. Artık telefonunuz sayesinde hayatınızın en mutlu günlerini yaşayacak, sevinçten içiniz içinize sığmayacak. Artık siz de yalnız değilsiniz. Artık yalnızlık, can sıkıntısı, özellikle geceleri gelen ne yapsam ki duygusu kayboluyor ve telefonunuzun tele sohbet arkadaşı kısmını tuşladığınızda size mutluluğun kapıları ardına kadar açılıyor.

Hemen Ara!

Sizin kadar şanslı erkek çevrenizde ne kadar vardır bilinmez ama sizin çok çok şanslı olduğunuz tartışmasız bir gerçektir. Artık çok mutlu olmak, sevinçten heyecandan gözlerinin içi parlamak sizin elinizdedir. Artık siz de yalnız kalmayacaksınız ve tele sohbet arkadaşınız sayesinde eğlencenin dibine vuracak, mutluluğun, heyecan ve özgürlüğün, sevincin doruklarına ulaşacaksınız. Artık zaman sizin zamanınız. Dilediğiniz gibi kendinize sohbet arkadaşları edinin ve artık kendinizi mutlu etmenin yolunu kendinize itiraf edin. Mutluluklar dileriz!

 

Yorum yapın