Erotik hikaye dinle

İnsanlar bir başka insanlar ile konuşmaya ve onlar ile dertleşmeye o kadar çok ihtiyaçları vardır ki bazen telefonlu sohbet numaralarını ararlar. Telefon ile sohbette telefonun ucundaki kişi ile çok koyu sohbetler ederler. Hatta bazen dersiniz ki ”ben mümkün mertebe konuşmayayım” ama telefonun diğer ucunda ki kişi benimle bana masal anlatır gibi konuşsun. Hatta konuştuğu konularda erotik olsun dersin. Bu gibi durumlarda erotik hikaye dinle tam sizin ihtiyaçlarınızı karşılar. sohbet hattı

Hemen Ara!

 

Erotik hikâyeleri ister boş bir zamanını da, isterseniz de gece canınız sıkılınca ya da olmadı tatillerde yalnız kaldığınızda boş vaktinizi eğlenceli hale getirmek için arayıp dinleyebilirsiniz. Siz bu numarayı arayınca size daha önceden hiç bir yerde duymadığınız sesli hikâyeleri dinleyip, faklı bir bakış açısı ve farklı bir hikâye dinleyerek geliştirebilirsiniz.

 

Kaliteli hikâyeler dinlemek isteyenler buraya

 

Hemen Ara!

Bazen hikâye dinlemek için aradığınız numaraların ucunda ki insanlar hikâye anlatırken ya çok gürültülü ve cızırtılı bir sesle hikâyeler anlatılıyor. Ya da sesiz bir ses ile insanı sıkan bir ses tonu ile hikâyeler anlatılıyor. Bu gibi durumlarda insan o hikâyeleri dinleyerek hayatına biraz farklılık ve saatlerine biraz eğlence katmayı planlayarak aradığı numarayı. Hikâye anlatımında ki ses kalitesizliği yüzünde iyice stres ve can sıkıntısı yüklenmiş oluyor.

 

Bu gibi durumlara maruz kalmamak için. Yapmanız gereken iş bizleri aramanız gerekiyor. Hikâye anlatımında ki kişilerimizin ses tonları ve anlatım tarzları o kadar çok etkilidir ki. O kişi size hikâye anlatırken siz adeta o hikâyeyi dinlemiyor sanki izliyor ya da yaşıyormuş hissine kapılırsınız. Çünkü numaralarımızın ucunda ki hikâye anlatan kızlar o kadar tatlıdır. Sizlere anlattığı hikâye her ne kadar erotik tarz da hikâye olsa da o hikâyeleri anlatırken duygularını katarak anlattığı için. O hikâyeleri dinleyen kişileri hiçbir şekilde ne sıkma nede bunaltma söz konusu olmaz.

Hemen Ara!

 

Hikâyeler uydurma değil gerçektir

 

Hikâye anlatıcı kızların anlattığı hikâyeler üstelik bir kitap ya da bir yerden görüp anlatılan hikâyeler değil. Tamamen gerçek hikâyeler. Onları vakti zamanın da aramış insanların dertleşmek üzere başlarından geçmiş olayları onlara anlatması sonucu kafalarında oluşmuş hikâyeler. Ya da geçmiş zamanlarda başlarından geçmiş olaylarda olabilir.

 

Tüm bu tarz içinde gerçek payı olan erotik hikâyeleri sizlere anlatırlar. Sizler zaten o hikâyeleri dinlerken o anlatan kişinin anlatım tarzlarından da o hikâye de gerçeklik payı olduğunu sezersiniz. Bu sayede o anlatılan hikâyeyi daha bir dikkatli dinleyip, heyecanlanırsınız.

Hemen Ara!

 

Erotik hikâye dinleyenler orgazm yaşarlar

 

Erotik hikâyelerde gerçeklik payı ve anlatan kişinin duygularını katarak anlatması sonucu o hikâyeleri dinlediğiniz zaman kesinlikle hiç kaçmadan orgazm olursunuz. Çünkü hikâyeler o kadar etkili ve de heyecan uyandırır tarzda ki bu hikâyeleri dinleyip etkilenmeyen insan olamaz. Bu hikâyeyi dinleyen her insan o hikâyelerden etkilenip, hikâyenin sonunu merak eder. Ve ayrıca o hikâyeyi gözlerinin önüne getirir. O hikâyeyi sanki dinlemiyor izliyormuş gibi daha bir heyecanlanır.

Hemen Ara!

 

Hatta o hikâyeleri dinlerken o hikâyede ki kişileri kafasından değiştirip. O hikâye de ki kişilerden birini kendi ve diğer kişileri ise tanıdığı ve olmasını istediği başka kişiler olarak değiştirebilir. Bu sayede o hikâyeyi sanki kendi yaşıyormuş gibi kafasın da canlandırma dahi yaparak orgazm da olur.

 

Hikâye anlatan kızların belki yaşları küçük ama hayatların da o kadar çok olay ve seks yaşamışlar ki bu seksleri sizlere tekrar olayları yaşıyormuş gibi anlatırlar. İster genç yakışıklı bir erkek ile yaşadıkları ilişkiyi, isterseniz yaşlı ve çirkin erkekler ile yaşadıkları ilişkide o erkeği nasıl tatmin edip. O erkeğin sanki kendinin dünyanın en yakışıklı insanıymış hissine nasıl kapıldıklarını anlatırlar. Sen ne istiyorsan o hikâyeyi anlatırlar. Sen sadece dinlemek istediğin hikâyeyi seç ve gerisini onlara bırak.

 

Hemen Ara!

Ya da ben karar veremedim. Sen hangi hikâyeyi anlatmak istiyorsan onu anlat de. Onlarda hayatlarında en çok onları etkileyen hikâyeleri sizlere anlatsınlar. Bu şekilde tamamen gerçek yüklü ve heyecanlı hikâyeleri anlatan kişileri bulmak çok zordur. O yüzden bence hiç vakit kaybetmeden hemen bu numarayı telefonundan tuşla ve seni eğlendirecek keyifli saatleri yaşa…

 

Günün her saati arayabilirsin

 

Erotik hikâye dinlemek için şu saat ve de bu günler geçerli diye bir kaide yok. İstediğin gün ve saatte arayabilirsin. Üstelik bir aramada sadece bir hikâye dinleme şartı da yok. Aradığın zaman istediğin kadar hikâye dinleyebilirsin. Tamamen senin tercih ve isteğine kalmış. Bir gece vakti uyku tutmadığı için can sıkıntını bastırmak adına numarayı tuşlayıp arayabilirsin. Böylece gece erotik hikâyeler dinleyebilirsin. Ya da sabah erken saatlerde erkenden uyanmış olduğun halde yapacak bir işin yoksa o zaman o boş vaktini daha eğlenceli hale getirmek için arayabilirsin.

 

Hemen Ara!

Bu şekilde gece ya da çok erkek arayabildiğin için sen sadece o an evde, işte ya da araba da fark etmez nerede olursan ol. Her yerde arayabilirsin. Ancak erotik hikâyelere kendini daha çabuk kaptırmak istiyorsan bulunduğun ortamda sakin bir ortam ayarlayıp, rahat bir yere otur ya da uzan. Sonrası ise zaten erotik hikâye anlatımda usta olan hikâye anlatımcı kızımız sayesin de tamamen hayal dünyasına o kız ile birlikte dalabilirsin.

 

Erotik hikâye dinle yalnız ve mutsuz o kadar çok insanın eğlence ve keyif aldığı yerler olduğu için. Bir sürü insan sizin belki de tahmin etmediğiniz nice insanlar bizleri arayıp. Belirli günlerde bir kaç saat olsun bizim kızların anlattığı hikâyeler sayesinde keyifli saatler geçiriyorlar.

 

Numaralarınız bizde gizli kalır
Bizim numarayı arayınca sakın benim numaramı başka birilerin eline geçer. Ya da ailemin kulağına gider diye endişe etmeyin. Çünkü biz numaralarınızı hiç kimse ile paylaşmıyoruz. Sizin bizi aradığınızı siz ve bizden başka hiç kimsenin haberi olmaz. Sizin numaranız bizde gizli olarak kalır.

 

Hemen Ara!

Siz bizi ararken bu şekilde numaram birilerin eline geçer mi? diye endişe duymadan gönül rahatlığı ile bizi arayabilirsiniz. Siz kafanızda endişeler ile bizi arasanız o endişeleriniz sizin daha fazla zevk almanızı engeller. Ama kafanızda hiçbir şekilde endişe olmadan bizi aradığınız zaman hikâyelerimize daha çabuk kapılıp daha fazla mutlu ve orgazm olursunuz. Zaten erotik hikâye dinle numaralarını aradıktan sonra sanki tüm sıkıntı ve dertlerinizin üstüne bir çizik atmış gibi rahatlar ve hafiflersiniz.

 

Numaramızda ki kişiler size anlattıkları hikayeler sayesinde sanki, terapi almış hissine kapılmanıza neden olurlar. Bu sayede sıkıcı ya da stresli hayatınızı daha eğlenceli ve daha çekilir hale getirmiş olursunuz. Dünyanın parasını ödeyip terapistlere gideceğinize bizi arayın erotik hikâyeler dinleyerek. Belki de dünyanın hiçbir yerinde hiç bir terapistten alamayacağınız seansları erotik hikâyeler anlatan kızlar sayesinde almış olacaksınız.

Hemen Ara!

 

Hayatınıza renk katıp, eğlenmek isteyen her insan bu numaralarımızı arayıp görüşmektir. Bizden ve kızlarımızdan belki de hiç bir yerde duyamayacağınız tamamen gerçek olan hikâyeleri dinleyip bizim sayemizde hayatlarına yeni bir çizgi çizmiş olurlar. Çünkü bir kere bu numaraları arayan kişiler bundan sonra her bunalımlı ve stresli vakit ve saatlerin de hep bizleri aramak isterler.

Yorum yapın